sobota, 31 stycznia 2015

Retro Artystyczny Wózek z drewna Wózeczek drewniany dla lalek ręcznie malowany :)


Ostatnie nasze dzieło to niebieściuteńki wózeczek drewniany zamówiony przez kochających i wspaniałych rodziców i dziadków dla pięcioletniej dziewczynki która swoim delikatnym spojrzeniem potrafi zaczarować świat :)
Poznaliśmy ich w deszczowy, jesienny wieczór 2013 roku a znaliśmy się już wcześniej bo pisaliśmy ze sobą jeszcze jak mieszkaliśmy w Bieszczadach w naszym starym domu Smolnikowe Klimaty,
chcieli nas wtedy odwiedzić ale jakoś tak wyszło że krótko potem sprzedaliśmy dom i przenieśliśmy się tutaj by tworzyć swe wymarzone miejsce na ziemi w Gorcach by zaistniała już wymyślona wcześniej Górna Chata :)
Tak okazało się, że teraz mamy do siebie bliżej :)
Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wykonać ten wózeczek dla małej Hani , oczarowała nas swym wielkim a zarazem małym serduszkiem i anielskim spojrzeniem, tak jakby ta mała i drobniuteńka dziewczyneczka wiedziała już wszystko o świecie i o tym co widać i czego nie widać, czego my nie dostrzegamy :)


Wózeczek Hani dzisiaj zawieźli go do Jej domu nasi przyjaciele, którzy wracali już do swojego domu po pobycie u nas, dziękujemy Moniko, Macieju i Helenko :)


Wózeczek dla Joli z Jolinkowa, Jolcia zamówiła go u nas dla swojej wnusi Anielci :)


Wózeczek, który wykonaliśmy dla naszych gości którzy zakupili go dla swojej wnuczki :)


Wózeczek naszej Amelki i jej lale które dla Niej uszyłam :)


Wózeczek i ręcznie szyta lala dla Magdalenki w prezencie od jej kochających rodziców :)

Tak to nasze dzieła, każdy inny i wyjątkowy, wykonany z sercem i z wielkim trudem.
To bardzo dużo czasu, przemyśleń każdy był pracochłonny ale ten najnowszy przeszedł nasze oczekiwania co do pracy, miało być szybko ponieważ czasu nie było, zawsze coś innego trzeba było wykonywać, zamówiony już dawno temu ale na szczęście udało się i dotarł na czas :)
Urodzinowy prezent dla Hani jet już u niej w domu.
Cała Górna Chata przesyła uściski i buziaki dla małej solenizantki :)
Dla Was wszystkich nas odwiedzających również :)

6 komentarzy:

 1. Przepiękne co więcej napisać brak słów. Oryginalne i wyjątkowe i mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie i to jest świetne
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaaaaaa!!!!! zakochałam się! przepiękne!!! wszystkie wózeczki... jeden piękniejszy od drugiego, tylko sama już nie wiem który od którego!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zabawki z własną duszą!
  I z duszą jej Twórców!
  Pozdrawiam z poniedziałku - Kordian

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem oczarowana pięknem tych lalkowych wózeczków. Są przecudne! Nigdy takich śliczności nie widziałam na oczy. Naprawdę. Nawet przeglądając strony rzemieślników "robiących" w drewnie nie spotkałam tak cudnych przedmiotów, jak te wózeczki. :)
  Poproszę więcej zdjęć Waszych prac. Chcę nimi oczy napawać codziennie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani! Dziękujemy za serce, które włożyliście w wózeczek dla Hani. Każdy rodzic pragnie, by dzieci rosły otoczone dobrem i pięknem...macie w tym swój wkład w naszym domku! Dziękujemy :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zabawki :) Pierwszy wózek najbardziej mnie urzekł :) Wspaniała robota :)

  OdpowiedzUsuń