sobota, 31 maja 2014

Eko, Agroturystyka, joga, budowa domu z gliny, kursy zdrowego żywienia, malarskie, rzeźbiarskie, fotograficzne, pieczenia chleba, kozie sery i galeria to wszystko już za moment w Górnej Chacie :)Kiedyś po takie piękne kwiaty musiałam chodzić troszkę dalej, dzisjaj gdzie kolwiek się rozejrzę wszędzie kolorowe łąki, nic tylko zbierać pachnące bukiety :)
Już czekam na ulubione zioła, macierzanka rośnie szybciutko, jeszcze nie kwitnie ale za to jak pachnie, z daleka unosi się przyjemny delikatny i lekko cytrynowy aromat :)
To zadziwiające ile dobroci natury mamy w zasięgu ręki, już za chwilkę borówki , maliny i jeżyny, wiele innych dobrodziejstw czeka na nas na Holinie.U nas dzieje się tak jakby świat się kręcił 10 x szybciej. 
Poniżej naprawa przepustu który został rozmyty po ostatniej ulewie,  
naprawa drogi i tam parę innych prac koparkowych ,ale efekty zobaczycie za chwilkę :)


Kurs garncarstwa czas zacząć, nasze dzieci rozpoczęły zabawę z gliną :)Wszystko fajnie się układa, prace nad agroturystyką i miejscem warsztatowym postępują, przygotowujemy infrastrukturę naszej polany tak abyście czuli się tutaj jak w raju :)

Pozdrowionka i do napisania Kasia i Leszek Górni z dziećmi :)

8 komentarzy:

 1. Macierzankę uwielbiam w herbatce. Nawet rośnie mi na balkonie, ale to nie to samo, co na łące. Wierzę w moc ziół, dlatego trochę zazdroszczę pachnącego otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze jest to ze Wiesz, że czujesz, już nawet ta z balkonu ma w sobie tę miłość , bo uprawiasz ją z taką właśnie pozytywną energią, jeśli znajdziesz czas i mieć będziesz ochotę zapraszamy możemy wybrać się na macierzankę razem, już kwitnie :)

   Usuń
 2. mam macierzankę w ogródku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super, jest wyśmienita , można ją sączyć nawet na zimno, na ciepło podawać z miodem i z cytryną, mieszać z lipą lub dziurawcem :) Pozdrowionka :)

   Usuń
 3. I tak trzymać! Smutki pozostawić za sobą i działać :-) A dzieje się u Was pięknie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Tak właśnie ma być i będzie już zawsze :)
   Pozdrowionka i trzymamy kciuki za Was cały czas :)

   Usuń
 4. Widzę, że każdy ma swoją Polanę, którą może nazywać po prostu NASZĄ - piękne! pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to nasza polana, Wy macie swoją i to jest to całe szczęście, to sprawia że chcemy się zmieniać by być lepszym dla siebie, dla zwierząt dla roślin, tylko miłość i dobro jest najwyższym z celów :) Pozdrowionka .

   Usuń