środa, 13 listopada 2013

Ten Świat się kręci wokół Was :)

 Każdy z nas chciałby aby jego dziecko wychowywało się w miłości i szczęściu, aby niczego mu nigdy niezabrakło.
Dlatego często robimy wszystko aby stworzyć im idealny świat, kolorowy, bezpieczny i wesoły.
Chcielibyśmy dać Wam propozycję stworzenia pokoiku z dziecięcych marzeń, z bajkowymi mebelkami ręcznie wykonanymi, malowanymi w oryginalne wzory nasze bądź Wasze propozycje.
 Kochamy drewno, jest tak wspaniałe że aż dziwią nas czasami plastikowe meble z postaciami z bajek w dziecięcych pokojach, często są one drogie a mimo to zyskują codziennie rzeszę odbiorców wypierając przy tym rynek twórców, którzy pragną obdarować zabiegane dzisiejsze środowisko czymś co sprawi że życie na chwilkę zwolni, skłoni nas do przemyśleń nad rzeczą wykonaną z sercem:)
 Z potrzeby, z poszukiwań idealnego łóżeczka dla naszego wtedy malutkiego synka postanowiliśmy stworzyć mebelek, kóry będzię odzwierciedlał nasze spojrzenie na świat.
 Od tego się zaczęło, cała przygoda z drewnem, całe nasze artystyczne życie nagle zaistniało.

Zamówienia się posypały, wspólnie z naszymi klientami, wtedy jeszcze tylko rodzicami malutkich naszych odbiorców wymyślaliśmy wymarzone łóżeczka dla ich dzieciaczków.

Podsyłaliśmy projekty rysunkowe, Oni fotki pokoików abyśmy mogli zaprojektować łóżeczko, mebelki na miarę ich potrzeb.
 Tak powstawały i powstają dalej kolejne dzieła.
 Malujemy pieski, kwiatki albo serduszka, samolociki, samochodziki co kolwiek sobie wybiorą nasi mali odbiorcy.
 Wszystkie kształty, linie rysujemy odręcznie, następnie wycinamy i obrabiamy tak aby krawędzie były bezpieczne i gładkie.
 Lubimy nowe wyzwania, realizujemy każdy nawet bardzo wymyślny projekt.
 Mebelki zabezpieczamy olejami bezpiecznymi dla dzieci i środowiska.
 Możemy wymalować imię dziecka, ulubionego jego pupila lub postać z bajki.
 Przygoda z naszymi mebelkami może się już zacząć od samego początku dla Waszego jeszcze nienarodzonego dzidziusia wykonać możemy kołyskę z ręcznie uszytą patchworkową pościelą.
 Zapraszamy do galerii znajdziecie tam coś dla siebie a jeśli czegoś jeszcze nierobiliśmy to z wielką przyjemnością zrobimy to dla Was.

Pozdrawiamy cieplutko Was nasi mili i zapraszamy do współpracy z nami bo praca dla Was to czysta przyjemność.Każde wykonane dzieło sprawia że życie staje się piękniejsze:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz